Honda ще ускори стратегията си за електрифициране на моделите, които предлага в Европа. Първоначално компанията искаше да направи това до 2025 г., но сегашната ѝ цел е 2022 г., съобщава Autocar.Всички електрифицирани модели на Honda ще бъдат обединени под бранда e:Technology. Това включва не само автомобилите,..
