Radiohead обявиха европейско турне в края на 25-та

Pinterest LinkedIn +

РЕГИСТРАЦИЯТА ЗА БИЛЕТИ ЗАПОЧВА В ПЕТЪК, 5 СЕПТЕМВРИ НА RADIOHEAD.COM

След седем години, една от най-влиятелните и обичани алтернативни групи на нашето време се завръща на сцената! RADIOHEAD обявиха серия от ексклузивни концерти в Европа – 20 дати, разпределени в пет култови града: Мадрид, Болоня, Лондон, Копенхаген и Берлин.

В специално обръщение към феновете, барабанистът Филип Селуей сподели:

„Миналата година се събрахме просто да посвирим за удоволствие. След толкова дълга пауза се почувства невероятно да се докоснем отново до музиката, която е в сърцевината на всеки от нас. Това пробуди желание да се качим отново на сцена – и ето ни. Засега са планирани само тези дати… но кой знае накъде ще ни отведе това пътуване.“

Билетите ще бъдат достъпни само чрез предварителна регистрация на radiohead.com , която ще продължи от 5-ти до 7-ми септември. Официалната продажба стартира на 12-ти септември.

По-рано този месец Radiohead изненадаха почитателите си с дигиталното издание на концертния албум "Hail to the Thief – Live Recordings 2003–2009". Парчетата са подбрани от архиви, използвани за театралната продукция Hamlet Hail to the Thief с музика от Том Йорк. Физическото издание на албума ще излезе на 31 октомври 2025.

Radiohead

Сподели.