Тяхната работа е да спасяват човечеството. Но също така да го правят зрелищно и да изглеждат секси. В комиксите това е постигнато лесно, защото супергероите в тях са проекция на въображението на художника, който би могъл да накара и най-обикновен прилеп да изглежда секси, а иначе сладкия пингвин..
