Актрисата Диана Димитрова обяви, че е завела първото си съдебно дело за клевета и обида, провокирано от ескалацията на напрежението в кулинарното риалити Hell’s Kitchen. Тя категорично опроверга медийните слухове за отказ от битката и подчерта, че бременността на опонентката ѝ – Рая Пеева, която очаква първото си дете от Явор Бахаров през август 2026 г., няма да я спре да търси правата си по законов ред.
Професионалният сблъсък в кулинарното предаване бързо прерасна в лична война. Напрежението между двете актриси избухна с пълна сила по време на отборна резервация. Тогава Пеева обвини Димитрова, че „цял живот се прави на жертва“. В разгара на скандала зад камерите по адрес на Димитрова бяха отправени тежки квалификации и нападки, засягащи психическото ѝ състояние. Рая Пеева сама провокира ситуацията с думите: „Да, сега можеш да ме съдиш вече“, на което Димитрова отвърна, че ще го направи.
Малко след заснемането на тези кадри Рая Пеева публично обяви в ефира на Hell's Kitchen в NOVA, че е бременна и именно на това се дължат изострените ѝ емоции напоследък. По-късно в предаването „Преди обед“ по bTV тя и Явор Бахаров разкриха, че бебето се очаква през август, а бременността е сплотила връзката им, която през годините минаваше през възходи и падения.
Професионалният сблъсък в кулинарното предаване бързо прерасна в лична война. Напрежението между двете актриси избухна с пълна сила по време на отборна резервация. Тогава Пеева обвини Димитрова, че „цял живот се прави на жертва“. В разгара на скандала зад камерите по адрес на Димитрова бяха отправени тежки квалификации и нападки, засягащи психическото ѝ състояние. Рая Пеева сама провокира ситуацията с думите: „Да, сега можеш да ме съдиш вече“, на което Димитрова отвърна, че ще го направи.
Малко след заснемането на тези кадри Рая Пеева публично обяви в ефира на Hell's Kitchen в NOVA, че е бременна и именно на това се дължат изострените ѝ емоции напоследък. По-късно в предаването „Преди обед“ по bTV тя и Явор Бахаров разкриха, че бебето се очаква през август, а бременността е сплотила връзката им, която през годините минаваше през възходи и падения.
Диана Димитрова разясни, че е напуснала шоуто след самономинация, тъй като е избрала себе си, собственото си спокойствие и подготовката за предстоящата си изложба.
„Вярвам, че всеки носи отговорност за думите, които изрича, и за поведението, което демонстрира публично. Аз съм добър и търпелив човек. Никога не съм смятала, че едно телевизионно състезание е причина да губя самообладание. Както бях казала, не спасяваме животи в „Пирогов“. Но когато бъдат прекрачени границите на елементарното уважение, избирам да реагирам по законов ред“, сподели актрисата в официалното си обръщение от днес в социалните мрежи.
По-рано тя беше запитана от журналисти дали състоянието на колежката ѝ би я разколебало, на което Диана Димитрова отвърна категорично: „Къде пише, че бременните могат да обиждат?“. В днешния си пост тя допълни, че търпението никога не е означавало слабост или липса на граници. С тази решителна стъпка Димитрова за пореден път доказва своята устойчивост, докато в нейна подкрепа вече се обявиха и други участници от шоуто, готови да свидетелстват за психическия тормоз в съда.
