Avtora.com: Здравей и честито ново видео! Свършили сте наистина страхотна работа! След "Оставам тук", за музиката и аранжимента на "Повече от всичко" също се доверяваш на Symphonix. С тях ли работиш по принцип? Кристо: Засега се доверявам на тях - много талантливи хора с оригинални идеи. .:..
