Гомес изпя на полувремето на мача между Далас Каубойс и Оукланд Райдърс своите хитове Like a Champion и Come and Get it, като двубоят бе проведен в нейния роден щат Тексас. "Аз съм от Тексас и затова бях много нервна. Но няма да лъжа - за мен бе чест да пея тук за Далас", коментира след това Селена..
